Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

MUDr. Takáčová - dovolenkaVytlačiť
 

Detská lekárka MUDr. Takáčová oznamuje, že v dňoch od 6. 6. 2019 do 12. 6. 2019 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupovaním je poverená MUDr. Hudecová v ambulancii Dolné Vestenice.


 
 

Taktické cvičenie hasičských jednotiek Trenčianskeho kraja v objekte ZZIII Zemianske Kostoľany Vytlačiť
 

25032019_Odovzdavanie_vozidiel_HaZZ_4603538.jpgDňa 7.júna 2019 sa bude v objekte ZZIII Zemianske Kostoľany konať medzirezortné taktické cvičenie hasičských jednotiek Trenčianskeho kraja, (KR HaZZ Trenčín, OR HaZZ Bánovce nad Bebravou, OR HaZZ Partizánske, OR HaZZ Prievidza + stanica Handlová, OR HaZZ Dubnica, OR HaZZ Myjava, OR HaZZ Nové Mesto nad Váhom, OR HaZZ Považská Bystrica) „FIRE RESCUE COOPERATE 2019“ . Na TC sa podľa plánov  bude zúčastňovať 33 ks hasičskej techniky a cez 70 profesionálnych hasičov. Príchod cvičiacich jednotiek a techniky (bez používania zvukových a svetelných výstražných znamení) z civilného sektoru je naplánovaný v čase od   06:30 do 08:45 h v piatok 7.6.2019. Plánovaný čas TC je od 09:00 do 11:00 h, takže návrat hasičskej techniky do miest svojich hasičských staníc bude po uvedenom časovom termíne.  Témou  TC je havária a následné vykoľajenie osobného vlaku s väčším počtom prepravovaných osôb a nákladného vlaku prepravujúceho  horľavé kvapaliny, pričom bude precvičený II., III. a Zvláštny stupeň poplachu riešenia mimoriadnych udalostí.  

V mene veliteľa zásahu nrtm. Ing. Romana MIKULU Vám za pochopenie a zachovania pokoja počas taktického cvičenia vopred ďakujeme.

 


 
 

Voľby do Európskeho parlamentu - Odpis zápisnice okrskovej volebnej komisie o priebehu a výsledku hlasovanie vo volebnom okrsku č. 1 vo voľbách do Európskeho parlamentu Vytlačiť
 

Volby_EP_2019.pngVoľby do Európskeho parlamentu sa konali 25.5.2019. Volebná účasť bola v obci 24,12 %. 
Odpis zápisnice okrskovej volebnej komisie o priebehu a výsledku hlasovanie vo volebnom okrsku č. 1 vo voľbách do Európskeho parlamentu v Obci Zemianske Kostoľany nájdete tu.


 

 


 
 

Oslávime MDD na nádvorí kaštieľa - 31.mája 2019Vytlačiť
 

den-deti.jpgObec Zemianske Kostoľany, Dom kultúry SNP organizuje v spolupráci so spoločenskými organizáciami v obci pre všetky deti pri príležitosti Medzinárodného dňa detí divadelné predstavenie Dračí príbeh na nádvorí renesančného kaštieľa dňa 31.mája 2019 o 16,30 hodine. Po skončení divadelného predstavenie budú pre deti pripravené súťaže, hry a zábava v renesančnom parku obce.  V prípade nepriaznivého počasia sa divadelné predstavenie uskutoční v kinosále DK.

          Srdečne pozývame všetky deti spoločne s rodičmi osláviť sviatok detí!

   


 
 

Spoločensko vedný seminár s Jozefom Banášom Vytlačiť
 

S22C-119050710050.jpg


 
 
Položky 46-50 z 303

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Odkaz pre starostu


Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka