Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

Zber separovaného odpadu Vytlačiť
 

odpad.jpgVážení občania, oznamujeme Vám že v sobotu, 15.6.2019 sa bude konať zber separovaného odpadu – plastov. Prosíme občanov aby si vyseparovaný odpad – PLASTY pripravili čo najbližšie k miestnej komunikácii. Upozorňujeme, že na zber skla sú pripravené rozmiestnené kontajnery po obci, a preto v sobotu sa nebude zbierať sklo ale len plasty. Zároveň Vás informujeme že po obci sú rozmiestene kontajnery na zber kovov a viacvrstvových kombinovaných materiálov.  Kontajner na zber kovov  je červenej farby, kde môžete vhadzovať napríklad plechovky alebo prázdne kovovo konzervy a  kontejner  na zber tzv. tetrapakov je oranžovej farby, kde môžete vhadzovať prázdne stlačené obaly napr. od mlieka, džúsov.  Kontajnery nájdete na ulici Domovina pri potravinách Domovina, na ulici 4.apríla pri potravinách CBA a na ulici Kpt. Weinholda na stojisku pre kontajnery.

 

 

 


 
 

34. Hornonitrianske folklórne slávnosti (28. - 29. 6. 2019)Vytlačiť
 

ideovy plagat hfs2019.jpgKoncom júna sa Lesopark v Prievidzi stane dejiskom 34. ročníka Hornonitrianskych folklórnych slávností, najväčšieho folklórneho podujatia na hornej Nitre. Na jednom mieste sa stretnú nielen členovia regionálnych folklórnych zoskupení a milovníci ľudovej hudby, spevu a tanca, ale aj ľudoví umelci a remeselníci a predstaví sai tradičná kuchyňa. Tohtoročnou ústrednou témou podujatia je liečiteľstvo, mágia a porobeniny.


 
 

Jednota dôchodcov oslavuje Deň otcovVytlačiť
 

Základná organizácia č. 21 Jednoty dôchodcov na Slovensku v Zemianskych Kostoľanoch pozýva svojich členov na členskú schôdzu spojenú s oslavami Dňa otcov dňa 14. 6., t.j. v piatok do Domu kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.


 
 

Majstrovské zápasy našich družstievVytlačiť
 

Telovýchovná jednota Slovan Zemianske Kostoľany oznamuje svojim priaznivcom, že dňa 8. 6., t.j. v sobotu odohrá družstvo mužov na domácom futbalovom ihrisku majstrovský zápas s TJ Cementáreň Ladce. Družstvo dorastu odohrá 9. 6., t.j. v nedeľu tiež na domácom ihrisku majstrovský futbalový zápas s TJ Priehrada Udica.


 
 

MUDr. Poliaková - dovolenkaVytlačiť
 

Všeobecný lekár pre dospelých MUDr. Poliaková, ambulancia Bystričany oznamuje, že dňa 7. 6. 2019 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupovaním je poverená MUDr. Magátová.


 
 
Položky 41-45 z 303

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Odkaz pre starostu


Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka