Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019

volby-urna-ilustrak.jpg

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozhodnutím č. 8/2019 Z. z. vyhlásil voľby prezidenta Slovenskej republiky a určil deň ich konania na sobotu 16. marca 2019. 
Voľby sa konajú od 07.00 h do 22.00 h.

Ak v prvom kole volieb nezíska ani jeden z kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky nadpolovičnú väčšinu platných hlasov voličov,
určil deň konania druhého kola volieb na sobotu 30. marca 2019. 

http://www.minv.sk/?volby-prezidentsr

 


 

Zimná údržba chodníkov

2326646_1200x.jpegVzhľadom na predpokladané pokračujúce sneženie  a zvyšujúcu sa vrstvu snehu na okrajoch komunikácií žiadame obyvateľov, aby  si motorové vozidlá parkovali vo svojich dvoroch, a tým neprekážali pri zimnej  údržbe chodníkov a miestnych komunikácií v tomto nepriaznivému počasí. Zároveň prosíme aj návštevníkov obce, aby neparkovali svoje motorové vozidlá na chodníkoch. Pracovníci údržby obce NEMÔŽU potom so svojimi mechanizmami vykonať odpratávanie snehu z chodníkov.  Za porozumenie ďakujeme!


 

Prezentácia obce Zemianske Kostoľany - volebné obdobie 2014-2018


 

Aktuality

Verejné ospravedlnenieVytlačiť
 

V mene spoločnosti Ekosolid ZK s.r.o. sa verejne ospravedlňujeme občanom Zemianskych Kostolian za zápach spôsobený pri spracovaní odpadu - deodorantu zemného plynu. Aktuálne spolupracujeme s orgánmi štátnej správy a sme pripravení znášať sankcie a prijať nápravné opatrenia. Ako čiastočné odškodnenie pre obec navrhujeme zakúpenie kontajnerov na odpad podľa požiadaviek zástupcov obce.

Za spoločnosť: Ing. Jaroslav Jurík, konateľ


 
 

Dovolenka - Mudr. MarcinkaVytlačiť
 

39ecdc77ffe139ca6a81c3d49fcc816c_25567d_md_7b55b1_md.jpgMudr. Marcinka z ambulancie všeobecného lekára v zdravotnom stredisku oznamuje svojim pacientom, že v dňoch od 30.4 – 7.5.2018 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Prvý pracovný deň bude 9.5.2018. Zastupovaním je poverená v Mudr. Gogová v ENO.


 
 

Krajská súťažná prehliadka hudobného folklóru - My sme malí muzikantiVytlačiť
 

my sme mali muzikanti.jpgVážení občania, pozývame Vás na krajskú súťažnú prehliadku hudobného folklóru deti MY SME MALI MUZIKANTI. Súťažiť budú detské ľudové hudby, sólisti speváci, spevácke dua, detské spevácke skupiny a sólisti inštrumentalisti z Trenčianskeho kraja.
Príďte podporiť mlade talenty a stráviť prijemne chvíle s ľudovou hudbou dňa 28.aprila 2018 od 12:00 v Dome kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.


 
 

Stavanie mája Vytlačiť
 

Máj.jpgObec Zemianske Kostoľany Vás pozýva na kultúrno  - spoločenské podujatie na miestnu tržnicu pri príležitosti Stavania mája aj za účasti členov DHZ Zemianske Kostoľany. Stavanie mája sa uskutoční v nedeľu, 29. apríla 2018 v čase od 15:00-17:00 hod. V programe vystúpia členovia folklórneho súboru Domovina a deti z DFS Domovinka. Hosťom programu je skupiny ANIMA. Všetkých občanov srdečne pozývame na miestnu tržnicu a spoločne postavíme v obci máj.


 
 

3. ročník memoriálu kpt. WeinholdaVytlačiť
 

 2484.jpg        

Obec Zemianske Kostoľany v spolupráci s VÚ 1056 Zemianske Kostoľany, Zväz vojakov SR -  klub Horná Nitra, v spolupráci s  mestom Partizánske a spoločnosťou Milana Rastislava Štefánika poriadajú dňa 27.4.2018, t.j. v piatok, 3.ročník Memoriálu kpt. Weinholda. Stretnutie a štart účastníkov je pred hlavnou budovou Vojenského útvaru 1056 v Zemianskych Kostoľanoch. Súťaží sa v nasledovných kategóriách : beh, cyklokros, pochod. Trasa: 11 km lesný terén, asfaltová, panelová cesta. Prezentácia účastníkov: od 8:30 h kultúrny dom VÚ 1056. 

Štartovné :    príslušníci VÚ 1056 Z. Kostoľany bezplatne

                      cudzí nad 18 rokov 3,-€

                      pochod vstup voľný

Viac informácií v propozíciách tu.

 

 


 
 
Položky 41-45 z 239

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Odkaz pre starostu


Súbor na stiahnutie Volebné obdobie 2014-2018.pptx (85.7 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka