Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

Otvorená nová predajňa potravín Coop JednotaVytlačiť
 

Coop Jednota.jpgV stredu mala aj starostka obce tú česť byť pri otvorení predajne Coop Jednota v našej obci. Veríme, že aj táto prevádzka potravinárskeho tovaru si nájde u nás svojich verných zákazníkov a sme presvedčení, že svojou ponukou a marketingom prispeje ku zvýšeniu kvality bývania a komfortu našich občanov z pohľadu poskytovaných služieb. Želáme predajni veľa spokojných zákazníkov.


 
 

Borinka reprezentovala na Krajskej prehliadke speváckych súborov seniorovVytlačiť
 

borinka.jpgNa Krajskej prehliadke speváckych súborov seniorov Jednoty dôchodcov na Slovensku v Novákoch naši muži z Borinky nielenže dôstojne reprezentovali Zemianske Kostoľany, ale boli aj predspevákmi spoločnej záverečnej piesne. Na záver podujatia si s nimi i celým publikom spoločne zaspievať krásnu pieseň o našom rodnom Slovensku aj starostka obce.


 
 

Hlásenia miestneho rozhlasu Vytlačiť
 

stiahnuť.pngVážení občania,  na našej webovej stránke pribudla nová položka Hlásenie rozhlasu, kde si môžete vypočuť oznamy, ktoré boli hlásené v obecnom rozhlase v obci Zemianske Kostoľany - kliknite na pravej strane stránky na logo MK hlas.


 
 

Kontrola a čistenie komínovVytlačiť
 

kominár.jpgMárian Ďurina Kominárstvo DERKO Prievidza ponúka svoje služby pri kontrole a čistení komínových telies a dymovodov v zmysle platnej legislatívy. Na vykonanie kontroly sa môžu vlastníci rodinných a bytových domov prihlásiť na telefónnom čísle 046/542 28 55. Cena za túto službu je 10 €.


 
 

Zatvorená ambulancia MUDr. GogovejVytlačiť
 

lekár.jpgMUDr. Gogová z ambulancie všeobecného lekára v ENO závod Zemianske Kostoľany oznamuje, že ambulancia bude v dňoch od 13. 4. 2017 do 22. 4. 2017 zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupovaním je poverený MUDr. Marcinka v ambulancii v Zdravotnom stredisku v Zemianskych Kostoľanoch.


 
 
Položky 26-30 z 149

Odkaz pre starostu

Pamiatkový výskum Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Pamiatkový výskum Sýpka

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp.rtf (6.5 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka