Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Obec Zemianske Kostoľany

DNI OBCE 2018

mimoni.jpg24. 6. 2018 - nedeľaJuraj-Hnilica.jpg

10:00 h svätá omša za všetkých občanov obce Zemianske Kostoľany v rímskokatolíckom kostole

15:00 h kultúrno-spoločenské popoludnie na zadnej terase Domu kultúry SNP a v okolí

Atrakcie pre deti, stánky s občerstvením, animácie pre deti, vystúpení detí materskej školy, vystúpenie súboru bicích nástrojov ZUŠ Bojnice SUBINA, vystúpenie Folklórneho súboru Domovina a Detského folklórneho súboru Domovinka, vystúpenie finalistu Československo má talent 2015 Juraja HNILICU, novoinštalovaná výstava "Dáma zo zámku alebo eklektické reminiscencie" v renesančnom kaštieli spolu s výstavou Rodinné väzby rodu Kostolániovcov.

Vstup zdarma! Pozývame Vás!


 

tennis+.jpg


 

Aktuality

Na sezónu pripravujeme tenisové kurty.Vytlačiť
 

IMG_2359.jpgPekné počasie láka von i športovcov. Prípravy na zahájenie tenisovej sezóny sú v plnom prúde. Nový správca tenisových kurtov zabezpečil náter ohradových stĺpikov, výmenu ohradového pletiva i ďalšie natieračské práce. Zostáva ešte pripraviť povrch. Na tieto účely sme doplnili potrebné množstvo antuky. Ďakujeme správcovi i všetkým, ktorí mu v týchto prácach pomáhajú a po ich ukončení pozývame všetkých na toto športovisko.


 
 

Verejné ospravedlnenieVytlačiť
 

V mene spoločnosti Ekosolid ZK s.r.o. sa verejne ospravedlňujeme občanom Zemianskych Kostolian za zápach spôsobený pri spracovaní odpadu - deodorantu zemného plynu. Aktuálne spolupracujeme s orgánmi štátnej správy a sme pripravení znášať sankcie a prijať nápravné opatrenia. Ako čiastočné odškodnenie pre obec navrhujeme zakúpenie kontajnerov na odpad podľa požiadaviek zástupcov obce.

Za spoločnosť: Ing. Jaroslav Jurík, konateľ


 
 

Dovolenka - Mudr. MarcinkaVytlačiť
 

39ecdc77ffe139ca6a81c3d49fcc816c_25567d_md_7b55b1_md.jpgMudr. Marcinka z ambulancie všeobecného lekára v zdravotnom stredisku oznamuje svojim pacientom, že v dňoch od 30.4 – 7.5.2018 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Prvý pracovný deň bude 9.5.2018. Zastupovaním je poverená v Mudr. Gogová v ENO.


 
 

Krajská súťažná prehliadka hudobného folklóru - My sme malí muzikantiVytlačiť
 

my sme mali muzikanti.jpgVážení občania, pozývame Vás na krajskú súťažnú prehliadku hudobného folklóru deti MY SME MALI MUZIKANTI. Súťažiť budú detské ľudové hudby, sólisti speváci, spevácke dua, detské spevácke skupiny a sólisti inštrumentalisti z Trenčianskeho kraja.
Príďte podporiť mlade talenty a stráviť prijemne chvíle s ľudovou hudbou dňa 28.aprila 2018 od 12:00 v Dome kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.


 
 

Stavanie mája Vytlačiť
 

Máj.jpgObec Zemianske Kostoľany Vás pozýva na kultúrno  - spoločenské podujatie na miestnu tržnicu pri príležitosti Stavania mája aj za účasti členov DHZ Zemianske Kostoľany. Stavanie mája sa uskutoční v nedeľu, 29. apríla 2018 v čase od 15:00-17:00 hod. V programe vystúpia členovia folklórneho súboru Domovina a deti z DFS Domovinka. Hosťom programu je skupiny ANIMA. Všetkých občanov srdečne pozývame na miestnu tržnicu a spoločne postavíme v obci máj.


 
 
Položky 21-25 z 211

Odkaz pre starostu

Dendrologický posudok, statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka