Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

34. Hornonitrianske folklórne slávnosti (28. - 29. 6. 2019)Vytlačiť
 

ideovy plagat hfs2019.jpgKoncom júna sa Lesopark v Prievidzi stane dejiskom 34. ročníka Hornonitrianskych folklórnych slávností, najväčšieho folklórneho podujatia na hornej Nitre. Na jednom mieste sa stretnú nielen členovia regionálnych folklórnych zoskupení a milovníci ľudovej hudby, spevu a tanca, ale aj ľudoví umelci a remeselníci a predstaví sai tradičná kuchyňa. Tohtoročnou ústrednou témou podujatia je liečiteľstvo, mágia a porobeniny.


 
 

Jednota dôchodcov oslavuje Deň otcovVytlačiť
 

Základná organizácia č. 21 Jednoty dôchodcov na Slovensku v Zemianskych Kostoľanoch pozýva svojich členov na členskú schôdzu spojenú s oslavami Dňa otcov dňa 14. 6., t.j. v piatok do Domu kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch.


 
 

Majstrovské zápasy našich družstievVytlačiť
 

Telovýchovná jednota Slovan Zemianske Kostoľany oznamuje svojim priaznivcom, že dňa 8. 6., t.j. v sobotu odohrá družstvo mužov na domácom futbalovom ihrisku majstrovský zápas s TJ Cementáreň Ladce. Družstvo dorastu odohrá 9. 6., t.j. v nedeľu tiež na domácom ihrisku majstrovský futbalový zápas s TJ Priehrada Udica.


 
 

MUDr. Poliaková - dovolenkaVytlačiť
 

Všeobecný lekár pre dospelých MUDr. Poliaková, ambulancia Bystričany oznamuje, že dňa 7. 6. 2019 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupovaním je poverená MUDr. Magátová.


 
 

MUDr. Takáčová - dovolenkaVytlačiť
 

Detská lekárka MUDr. Takáčová oznamuje, že v dňoch od 6. 6. 2019 do 12. 6. 2019 neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupovaním je poverená MUDr. Hudecová v ambulancii Dolné Vestenice.


 
 
Položky 21-25 z 282

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Odkaz pre starostu


Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka