Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Obec Zemianske Kostoľany

22. reprezentačný ples obce Zemianske Kostoľany

wallpaper.wiki-Backgrounds-hd-carnival-mask-PIC-WPC007695.jpgKoniec roka je už takmer za dverami a po Batôžkovom Silvestri a Novoročnom koncerte vo sviatok Troch kráľov sa plesová sezóna rozbehne v plnom prúde. Aj u nás v Zemianskych Kostoľanoch sa tešíme na ďalší ročník obecného plesu so skvelou kapelou Kašubovcov, výborným jedlom, bohatým programom, hosťami a zábavou. Keďže o toto podujatie je značný záujem, neodkladajte rezerváciu vstupeniek na poslednú chvíľu. Môžete tak urobiť aj hneď v dome kultúry osobne alebo na telefónnych číslach pevná linka 5466 209, mobil 0908 705 823. Sobota 27. 1. 2018 je tu onedlho, tešíme sa na Vás.


 

Aktuálne oznamy

Pozvánka na rokovanie obecného zastupiteľstva 15. 3. 2017Vytlačiť
 

Obec Zemianske Kostoľany oznamuje, že dňa 15. 3. 2017 o 17:00 h sa v Dome kultúry SNP uskutoční rokovanie Obecného zastupiteľstva v Zemianskych Kostoľanoch. Program rokovania je priloženom dokumente po rozkliknutí. 

Súbor na stiahnutie pozvánka.rtf pozvánka.rtf (60.5 kB)

 
 
Položky 171-171 z 171

Odkaz pre starostu

Dendrologický posudok, statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka