Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

Zápis do XOANY Vytlačiť
 

xoana.pngSúkromná základná umelecká škola XOANA oznamuje, že zápis žiakov do tanečného odboru na pracovisku školy v Zemianskych Kostoľanoch sa uskutoční dňa 9. 9. 2019 od 16:00 h do 17:30 h v budove Domu kultúry SNP v Zemianskych Kostoľanoch. Otvárané budú triedy detí od 3 do 15 rokov.


 
 

Toxic valley 2019Vytlačiť
 

maxresdefault.jpgNačelník Strediska výcvikov školení a kurzov, NC EOD a RCHBO Nováky mjr. Ing. Martin LAURINC informuje, že v termíne od 7.9 do 21.9. 2019 sa uskutoční v priestoroch Výcvikového a testovacieho cvičiska RCHBO Zemianske Kostoľany medzinárodné cvičenie TOXIC VALLEY 2019. Cvičenia sa zúčastnia vojaci z desiatich krajín NATO a Rakúska. Počas cvičenia bude v obci zvýšený pohyb vojenskej techniky a vojakov.

 

 

 

 


 
 

Vypravenie mimoriadnych vlakov pri príležitosti konania sa Národnej púte do ŠaštínaVytlačiť
 

Informácia o vypravení mimoriadnych vlakov pri príležitosti konania sa Národnej púte do Šaštína. (viď príloha). V uvedených vlakoch bude platiť cenník podľa Prepravného poriadku ZSSK, a.s. (budú riadne uznávané všetky zľavy, ako pri pravidelných vlakoch).

 


 
 

Oznam vedúcej školskej jedálne ZŠVytlačiť
 

images.pngVedúca školskej jedálne oznamuje rodičom, že dňa 21.8.2019 od 10-14.00 hod. a 22.8.2019 od 11 - 16:30 hod. sa budú vydávať šeky na stravovanie. Rodičia, ktorí platia cez internet banking, môžu platbu vo výške 20 € uhradiť ihneď /do poznámky uvedte meno a priezvisko dieťaťa/ a nemusia sa nahlasovať u vedúcej ŠJ v ZŠ.

 


 
 

Pozvánka na oslavy a slávnostné kladenie vencov pri príležitosti 75. výročia Slovenského národného povstaniaVytlačiť
 

i_5224987.jpgPozvánka na oslavy a slávnostné kladenie vencov pri príležitosti 75. výročia Slovenského národného povstania.

Obec Zemianske Kostoľany pozýva občanov na oslavu 75. výročia SNP, spojenú s kladením vencov. Oslavy sa uskutočnia dňa 31.8.2019 o 14:30 hod. pri Pamätníku SNP. 


 
 
Položky 16-20 z 299

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Odkaz pre starostu


Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka