Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Obec Zemianske Kostoľany

Aktuality

Daňové priznaniaVytlačiť
 

vzor.jpgDaňový úrad Trenčín Vám týmto oznamuje, že tento rok bude možné podať daňové priznanie k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie rok 2017 aj na niektorých miestach mimo jeho pobočiek a kontaktných miest. V stredu dňa 28. 03. 2017 bude v čase od 09.00 hod. do 17.00 hod. možné podať daňové priznanie aj v meste Nováky. Miesto: Mestský úrad Nováky, sobášna sieň.


 
 

Dni otvorených dverí v obecnej knižniciVytlačiť
 

stiahnuť.jpgVedúca obecnej knižnice Vás pozýva na Dni otvorených dverí v dňoch 12.3. - 16.3.2018 v čase od 13:00 - 17:00 hod. Počas tohto týždňa majú občania našej obce možnosť zapísať sa do obecnej knižnice bez poplatku za zápisné. Tým, ktorým boli doručené upomienky za nevrátenie výpožičiek, môžu tieto vrátiť v tomto týždni bez poplatku za upomienku. Využite túto príležitosť a navštívte priestory obecnej knižnice.


 
 

Chrípkové prázdniny v Základnej škole Zemianske KostoľanyVytlačiť
 

1family0115.jpgVážení rodičia, z dôvodu zvýšenej chorobnosti  žiakov 1. stupňa a dosiahnutia 28,4 % chýbajúcich žiakov školy po doručení rozhodnutia RÚVZ Prievidza so sídlom v Bojniciach využíva riaditeľ školy ustanovenie školského zákona č. 245/2008 Z.z. a vyhlášku č. 231/2009 Z.z. a poskytuje žiakom 1.-.9. ročníka Základnej školy riaditeľské voľno z organizačných dôvodov na štvrtok 8. marca a piatok 9. marca 2018.


 
 

Detský novoročný karnevalVytlačiť
 

IMG_2048.jpgDnešný deň bol slávnosťou hlavne pre tie menšie deti, ktoré sa už nevedeli dočkať detského karnevalu. Zaujímavých masiek bolo naozaj dosť, o pohodu a zábavu detí sa starali naši klauni, za ktorých sa prezliekli zamestnankyne z domu kultúry. Nechýbali súťaže, dobrá hudba, tanec. Vyhodnotených bolo 10 najkrajších alebo najzaujímavejších masiek, ale malou odmenou boli obdarené za snahu všetky masky. Veríme, že sme pre vás pripravili ďalšie z príjemných podujatí, na ktorých ste strávili pekné popoludnie.


 
 

Propagačné materiály obce v predajiVytlačiť
 

S22C-118013110410.jpg


 
 
Položky 16-20 z 190

Odkaz pre starostu

Dendrologický posudok, statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Statický posudok, vlhkostný posudok, reštaurátorský výskum

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka