Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

velka_noc web.jpg


 

Aktuality

Ľadové kráľovstvo v kaštieli - 1. decembra 2018Vytlačiť
 

Vianoce 2018 web +.jpgObec Zemianske Kostoľany Vás pozýva na ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO v kaštieli a malý vianočný trh, ktorý sa bude konať dňa 1. decembra 2018 o 14,00 hodine, s príchodom Mikuláša o 16:30 hodine na nádvorí renesančného kaštieľa v Zemianskych Kostoľanoch.Počas vianočných trhov bude sprístupnený kaštieľ s vianočnou výzdobou a výstavou fotografií Krojované bábätká 2018 Mgr. Moniky Klučiarovej, DiS.V prípade nepriaznivého počasia sa trh bude konať v priestoroch kaštieľa. Záujemci o predaj vlastných výrobkov sa môžu prihlásiť v Dome kultúry SNP Zemianske Kostoľany.


 
 

Povinnosť registrácie chovov ošípanýchVytlačiť
 

stiahnuť.jpg

Regionálna veterinárna a potravinová správa Levice upozorňuje obyvateľov na povinnosť registrácie chovu ošípaných pre vlastnú spotrebu čo i len 1 kus ošípanej. Povinnosť vyplýva z Vykonávacieho rozhodnutia Komisie EÚ č. 2018/1669.

Zároveň žiada o aktualizáciu súpisu všetkých ošípaných v obci. Počet chovaných ošípaných je potrebné nahlásiť na Obecnom úrade osobne alebo telefonicky na t.č. 046-5466 181 do 6.12.2018.


 
 

Rozprávanie o našej obci v relácii Studnička rádia ReginaVytlačiť
 

stiahnuť.jpgV relácii Studnička rádia Regina  sa dňa 14.10.2018 moderátorka p. Jágerová venovala našej obci a o minulosti porozprávali aj naši občania. Nech sa páči vypočujte si:

radio-arch-pp.stv.livebox.sk/a520/00/0017/001706/00170687-1.mp3


 
 

Kontajner na drobný stavebný odpadVytlačiť
 

V obci je pristavZD-A4-letacik-stavebny-odpad.pngný kontajner  pri hasičskej zbrojnici na drobný stavebbný odpad. 


 
 

Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 

erb-scan.jpgStarostka obce Zemianske Kostoľany v zmysle príslušných ustanovení zákona o obecnom zriadení a Rokovacieho poriadku Obecného zastupiteľstva v Zemianskych Kostoľanoch zvoláva ustanovujúce rokovanie obecného zastupiteľstva. Program je uvedený v dokumente v prílohe.


 
 
Položky 16-20 z 250

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Súbor na stiahnutie informovanie verejnosti.jpg (226.2 kB)

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Kohézny fond - plagát Z.Kostoľany - kohézny fond.pdf (210.2 kB)
Kohézny fond - informácie WEB kompostéry.pdf (226.1 kB)

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Odkaz pre starostu


Súbor na stiahnutie Volebné obdobie 2014-2018.pptx (85.7 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka