Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Zemianske Kostoľany

velka_noc web.jpg


 

Aktuality

Prijatie pedagogických a nepedagogických zamestnancov škôl pri príležitosti Dňa učiteľov.Vytlačiť
 

76.jpgPri príležitosti sviatku Dňa učiteľov sme prijali v obradnej miestnosti všetkých pedagogických a nepedagogických zamestnancov miestnej základnej školy a materskej školy. Všetkým sme poďakovali za prácu, ktorú vykonávajú v prospech školstva, výchovy, vzdelávania a starostlivosti o naše deti a popriali im do ďalších rokov hlavne veľa zdravia, trpezlivosti a dobré vzťahy na pracovisku. Zároveň sme vyslovili želanie, aby kompetentné štátne orgány vytvorili zamestnancom škôl také podmienky, ktoré vyzdvihnú poslanie a prácu učiteľa a budú motiváciou pre ďalších záujemcov o vykonávanie tohto náročného, ale krásneho povolania. Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.


 
 

Vítanie novonarodených detí v obradnej miestnosti obceVytlačiť
 

92.jpgTeší nás, že na slávnostnom uvítaní detí do života sme prijali v obradnej miestnosti až desať detičiek, ktoré sa narodili od uskutočneného vítania detí na jeseň 2018.  Aby mali všetci na obrade pohodlie, detičky a ich rodičov sme prijali v dvoch skupinách. Rodičom želáme veľa radosti a detičkám hlavne veľa zdravia, krásne detstvo a pokojný harmonický domov. Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.


 
 

Prijatie jubilantov v obradnej miestnosti obceVytlačiť
 

30.jpgOkrúhle alebo polookrúhle výročia narodenín našich spoluobčanov sú peknou príležitosťou, pri ktorej im blahoželáme k ich životnému jubileu a poďakujeme sa za ich životné príbehy nielen v mene spoločnosti, ale aj v mene ich rodín. Ešte raz želáme všetkým jubilantom veľa zdravia a krásnych slnečných dní v ich ďalšom živote. Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.


 
 

Odchyt túlavého psa v obciVytlačiť
 

Vážení občania, počas tohto týždňa sa po obci voľne pohybuje túlavý pes. Obec vykonala opatrenia, a to kontaktovanie najbližších útulkov a odchytných staníc, ako aj vyzvala majiteľa psa miestnym rozhlasom, sociálnymi sieťami na jeho odchyt. Boli kontaktované tieto inštitúcie:

Mestská polícia Prievidza, Handlová

Útulok Partizánske

Útulok Prievidza

Útulok Handlová

Sloboda zvierat

Každá z týchto organizácii odpovedala záporne, nakoľko všade mali plný stav a odmietli prísť vykonať odchyt. Toho času sa psa nepodarilo odchytiť ani umiestniť v útulkoch nášho regiónu. Situáciu riešime.


 
 

Zber šatstvaVytlačiť
 

stiahnuť.jpgZBIERKA ŠATSTVA

OD 18.3.2019 – 22.3.2019 od 7:00 h – 17:00 h

23.3.2019 – 9:00 h – 12:00 h

DOM KULTÚRY SNP ZEMIANSKE KOSTOĽANY - VCHOD OD KNIŽNICE                                                                           

ZBIERA SA: OBUV a ODEVY – PÁNSKE, DÁMSKE, DETSKÉ, PÁPEROVÉ PERINY

VECI PROSÍME PRINIESŤ  ČISTÉ A V PLASTOVÝCH VRECIACH !

 

 


 
 
Položky 6-10 z 250

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice - zateplenie

Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z kapitoly Ministerstva vnútra SR vo výške 95%

Súbor na stiahnutie informovanie verejnosti.jpg (226.2 kB)

Obstaranie záhradných kompostérov pre obec Zemianske Kostoľany -

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou - www.op-kzp.sk.- kohézny fond.
Hlavným cieľom projektu je zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obci Zemianske Kostoľany.

Kohézny fond - plagát Z.Kostoľany - kohézny fond.pdf (210.2 kB)
Kohézny fond - informácie WEB kompostéry.pdf (226.1 kB)

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Kišasonkin kaštieľ

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Projektová dokumentácia obnovy nehnuteľnej kultúrnej pamiatky Obytná veža

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Poskytnutie nenávratného finančného príspevku na realizáciu projektu Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Zemianske Kostoľany

Súbor na stiahnutie vo_-_nfp +.rtf (6.5 MB)

Odkaz pre starostu


Súbor na stiahnutie Volebné obdobie 2014-2018.pptx (85.7 MB)

Oznamy miestneho rozhlasu obce Zemianske Kostoľany

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2015 ako obec stabilného rozvoja a zaradená medzi 37,7% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

Obec Zemianske Kostoľany bola Národným informačným strediskom SR, a.s. vyhodnotená za rok 2016 ako obec s efektívnym využívaním financií a majetku pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 30,28 % miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce 2016. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu finančnej a majetkovej bonity obcí a miest SR, ktorých výsledky boli hodnotené voči výsledkom okresu a kraja.

webygroup

Úvodná stránka